Yeşilay Haftası yurdun dört bir köşesinde etkinliklerle kutlanıyor!

  • 2 Mart 2019

99 yıldır bağımlılıklarla mücadele eden, Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından Yeşilay, bu yıl da Yeşilay Haftası dolayısıyla düzenleyeceği etkinliklerle bağımlılıklardan uzak durmak ve sağlıklı yaşam için “Yeşilaycı olmak için bir nedenim var” diyecek.

İstanbul’da Kadıköy, Ankara’da Kızılay, İzmir’de Alsancak meydanları başta olmak üzere 81 ilde kurulacak etkinlik alanları ile Yeşilay, çocuk şenliklerinin, bağımlılık eğitimlerinin, oyunların, karikatür sergileri ile atölye çalışmalarının düzenlendiği hafta boyunca ziyaretçileri ile buluşacak.

Yeşilay, 99. yaş gününü Yeşilay Dünyası ziyaretçileriyle kutluyor. Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve Yeşilay gönüllüsü ünlülerin katılımıyla doğum gününü kutlayacak olan Yeşilay, ziyaretçilerine lezzetli ve eğlenceli anlar yaşatacak. Yeşilay, 99. yaş gününü Yeşilay Dünyası ziyaretçileriyle kutluyor. Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve Yeşilay çalışanlarının katılımıyla doğum gününü kutlayacak olan Yeşilay, ziyaretçilerine lezzetli ve eğlenceli anlar yaşatacak.